Vedecké pozadie

Prístup „Univerzálna veľkosť“ tu nefunguje – spoločnosť GenePlanet vám prinesie personalizovaný manažment životného štýlu a zdravia na základe vašej DNA.

Genetické testovanie predstavuje dlhodobú investíciu do zlepšenie nášho zdravia a duševnej pohody. Po analýze vášho genetické materiálu získate cenný prehľad o svojom tele, vďaka ktorému budete vedieť, ako si môžete žiť zdravšie, dosiahnuť duševnú pohodu, znížiť potenciálne zdravotné riziká a využiť svoj celý potenciál.

Genetické testy spoločnosti GenePlanet sú založené na genotypovaní genetického materiálu jednotlivca, vyhodnotení výsledkov a posledný krokom sú vhodné odporúčania a akčný plán na základe vašich objektívnych potrieb.

Cieľom spoločnosti GenePlanet je robiť najnovšie objavy v oblasti genetiky a biomedicíny, ktoré budú dostupné pre všeobecnú verejnosť a tým budú osožné pre spoločnosť a jednotlivca.

Tím

Kvalita našich výrobkov a profesionálne vykonanie zaručuje náš multidisciplinárny tím odborníkov v oblasti biotechnológií, farmaceutiky, biochémie, medicíny, výživy a informačných technológií.

Technológia

Pri testovaní DNA používame bežné a patentované DNA panely, ktoré interne vyvinulo naše oddelenie výskumu a vývoja. Na rozbor vzoriek používame najmodernejšiu genotypovú technológiu, ktorá zabezpečí tú najvyššiu kvalitu výsledkov.

Veda

Mimoriadnu pozornosť venujeme vhodnému výberu genetických markerov, ktoré sú do našich výrobkov zahrnuté. Interpretácia údajov o DNA je založená na vlastnom algoritme spoločnosti GenePlanet a programovacom prostredí, ktoré analyzuje a vyhodnocuje údaje z tisícov vedeckých štúdií.

Najmite si nás ako poradcu

Spoločnosť GenePlanet má veľké množstvo záznamov v projektov výskumu a vývoja. Spojte sa s nami a získajte tie najlepšie výsledky v prípade vašich špecifických potrieb!
Kontaktujte nás

Zadajte svoj email a my vám budeme posielať novinky týkajúce sa výrobkov a špeciálny ponúk.

Táto webová stránka používa súbory cookie, ktoré sú nevyhnuté pre fungovanie webovej stránky a neukladajú osobné údaje. V prípade, že budete stránku naďalej používať, budeme to brať ako váš súhlas s používaním súborov cookie. Prečítajte si viac.