Staňte sa partnerom!

V rámci spolupráce hľadáme najmä spoločnosti v oblasti zdravia, životného štýlu a služieb wellness, ktoré chcú obohatiť svoje služby o najnovšie preventívne služby – osobné genetické analýzy a testy.

Ocenenie

Overené a ocenené služby a výrobky v oblasti genetického testovania a analýz.

Flexibilnosť

Vďaka nášmu vývoju, službám a výrobkom sa dokážeme do veľkej miery prispôsobiť želaniam a potrebám našich partnerov.

Podpora

Profesionálna podpora pri uvádzaní výrobkov a služieb na trh.

Úspech

Overený a úspešný obchodný model vhodný na expanziu na nové trhy a trhové segmenty.

Pripravený na marketing

Skoncipované a prispôsobiteľné propagačné materiály.

Certifikáty

Tá najvyššia kvalita služieb a výrobkov, ktoré sa vykonávajú v certifikovaných laboratóriách a spĺňajú regulačné štandardy kvality.

Partneri predaja

Zameriavame sa na genetické testy a analýzy pre koncových spotrebiteľov. S ich pomocou sa môžu jednotlivci dozvedieť viac o svojom vlastnom genetickom kóde a získať užitočné informácie, ktoré sú vhodne reprodukované zrozumiteľným a transparentným spôsobom tak, aby nevyžadovali interpretáciu tretími stranami. Náš predaj a marketing sa preto zameriava na koncového spotrebiteľa a využíva náš vlastný online predaj a predaj cez zmluvných partnerov.

V prípade, že máte potrebujete viac informácií alebo máte otázky ohľadom predaja, kontaktujte nás na adrese [email protected].

Partneri vo výskume

Našou hlavnou obchodnou činnosťou je výskum a vývoj výrobkov v oblasti biotechnológií, v ktorej sa špecializujeme na ľudskú genetiku. Okrem existujúcich projektov v oblasti vývoja neustále monitorujeme nové príležitosti vývoja v oblasti priemyslu a hľadáme partnerov v oblasti budúceho vzájomne výhodného vývoja služieb a výrobkov.

V prípade, že máte potrebujete viac informácií alebo máte nejaké návrhy, kontaktujte nás na adrese [email protected].

Kontaktujte nás

Všetky spoločnosti, ktoré majú záujem, nás môžu kontaktovať na adrese [email protected].

V ďalšom kroku vás budeme kontaktovať a dohodneme si osobné stretnutie, aby sme našli najvhodnejší spôsob a formu spolupráce.

Zadajte svoj email a my vám budeme posielať novinky týkajúce sa výrobkov a špeciálny ponúk.

Táto webová stránka používa súbory cookie, ktoré sú nevyhnuté pre fungovanie webovej stránky a neukladajú osobné údaje. V prípade, že budete stránku naďalej používať, budeme to brať ako váš súhlas s používaním súborov cookie. Prečítajte si viac.