O nás

Spoločnosť GenePlanet je vedúcim európskym poskytovateľom inovatívnych riešení v rámci zdravotnej starostlivosti a životného štýlu založených na preventívnom genetickom testovaní.

Špecializujeme sa na preventívne genetické testy, ktoré sú určené pre koncových spotrebiteľov, ale ponúkame aj klinické genetické testy, ktoré pomôžu lekárom počas ich terapeutických postupov. Naše testy spĺňajú najvyššie štandardy kvality a sú založené na najnovších vedeckých objavoch.
Poskytujeme ľuďom informácie, ktoré im môžu pomôcť prispôsobiť ich životný štýl a podniknúť kroky, ktoré ich ochránia pred zdravotnými rizikami hroziacimi z genetických predispozícií.

Naše poslanie a vízia

Víziou spoločnosti GenePlanet je poskytnúť každému jednotlivcovi možnosť urobiť si genetický test, ktorý mu umožní objaviť nové informácie o jeho tele a jeho funkciách. Poskytovať ľuďom nové informácie a personalizované rady pre lepší život, ktoré ich dokážu ochrániť pred zdravotnými rizikami, ktorým sa dá predchádzať, vyplývajúcimi z genetických predispozícií a neustále zlepšovať ich kvalitu života.

Naším poslaním je ponúkať nové informácie založené na genetike a preventívny návod, ktoré umožnia ľuďom žiť napĺňajúci a zdravý život.

Náš cieľ

Naším cieľom je pomôcť ľuďom získať nový náhľad a personalizované rady na zlepšenie kvality života každého jednotlivca a pomocou preventívneho a cieleného prístupu im pomáhame prijímať správne rozhodnutia týkajúce sa ich životného štýlu, zlepšenia zdravia a duševnej pohody.

Na rozdiel od prístupu „univerzálna veľkosť pre všetkých“ využívame najmodernejšie technológie, aby sme ponúkali personalizované odporúčania ušité na mieru potrebám každého jednotlivca. Napriek tomu, že je naša práva vysoko vedecká a profesionálna, naše riešenia sa jednoducho používajú a sú vhodné pre bežných používateľov. Informácie, ktoré poskytujeme platia po celý život a daj sa jednoducho implementovať v každodennom živote prostredníctvom malých zmien s veľkými výsledkami.

GenePlanet team

Náš tím má 2 členov, ktorí majú problém s gluténom a nevedeli o tom. Konečne máme vysvetlenie na to, prečo boli po obede takí unavení a nafúknutí.

89 % z nás metabolizuje alkohol rýchlo. To je dôvod, prečo si personál spoločnosti GenePlanet môže užiť „šťastnú hodinu“ a takmer nikomu nie je zle a po pár pivách sa mu nezvýši tep.

Jedno dievča z našej kancelárie, ktoré zvyklo piť 3 šálky kávy denne, zistilo, že pomaly metabolizuje kofeín. Teraz vie, čo spôsobovalo jej nervozitu a vysoký krvný tlak.

6 žien a 3 muži z našej kancelárie majú zvýšenú náchylnosť k nenasýtenosti a hladu. Skrývame pred nimi drobné občerstvenie.

V našej kancelárii máme veľmi šťastného človeka. Má zriedkavý genotyp, vďaka ktorému je odolný voči vírusu HIV. Inými slovami, nikdy sa nemôže nakaziť!

Plešivosť môže byť genetická. Už máme 2 plešatých chlapov v našom tíme a 17 % z nás má veľkú šancu, že v budúcnosti oplešivie.

36 % tímu spoločnosti GenePlanet má to šťastie, že nesie gén, vďaka ktorému majú nižšiu pravdepodobnosť opätovného naberania hmotnosti! Pre nich je udržanie si štíhlej línie „malina“.  

32 % z nás má dve priaznivé kópie génu, ktorý spomaľuje proces biologického starnutia. Vyzerá to tak, že nie všetci zostaneme navždy mladí…

Spoločnosť GenePlanet je medzinárodným tímom. Zamestnávame ľudí 17 národností a spolu hovoríme 20 jazykmi!

Zadajte svoj email a my vám budeme posielať novinky týkajúce sa výrobkov a špeciálny ponúk.

Táto webová stránka používa súbory cookie, ktoré sú nevyhnuté pre fungovanie webovej stránky a neukladajú osobné údaje. V prípade, že budete stránku naďalej používať, budeme to brať ako váš súhlas s používaním súborov cookie. Prečítajte si viac.