All positions

Senior raziskovalec za področje zdravja in preventive (m/ž)

Podjetje GenePlanet v svoje vrste vabi sodelavca, ki bo ključno pripomogel k ustvarjanju rešitev za izboljšanje zdravja in življenjskega sloga posameznikov. Delo bo potekalo na področju razvoja inteligentne platforme, ki bo obdelala različne vhodne podatke (genetski markerji, krvni markerji, prehrana, telesna aktivnost, cilji) in na podlagi njihove sinteze podala personalizirane akcijske načrte.

Iščemo posameznike z dokazljivim predhodnim znanjem, vezanim na medicino, biomedicino, prehrano in/ali telesno aktivnost. Pričakujemo proaktivnost, ambicioznost, željo k raziskovalnemu delu, ki rezultira v razvoju produkta in zmožnost koordiniranja in dodeljevanja nalog ostalim zaposlenim. Iščemo posameznike, ki bodo s svojimi idejami in znanjem pripomogli k snovanju kompleksne in predvsem znanstveno podprte logike na omenjenem projektu.

Opis delovnega mesta in ključne naloge:

  • Razvoj algoritmov in kompleksne logike za povezovanje različnih tipov podatkov
  • Priprava personaliziranih ciljev in usmeritev glede na rezultate
  • Priprava razvojnih predlogov za testiranja in izboljšave
  • Priprava interpretacij/vsebine produkta

Pričakujemo:

  • Vsaj 2 leti delovnih izkušenj
  • Vsaj VII stopnjo izobrazbe. Prednost imajo kandidati naravoslovne smeri (biokemija, medicina, biomedicina, biotehnologija,…).
  • Dokazljiva in široka znanja (zdravje, prehrana, šport, medicina)
  • Kreativnost pri produktnem razvoju s poudarkom na uporabni vrednosti za končne uporabnike
  • Samostojnost, iznajdljivost in ciljna usmerjenost
  • Visoka mera odgovornosti in poslovne etike
  • Sposobnost dela v timu in samostojnega dela
  • Odlične govorno in pisno izražanje v angleškem jeziku

Nudimo:

  • Delo na vznemirljivem novem visokotehnološkem produktu
  • Dinamično delo v mladi, kreativni in perspektivni ekipi
  • Možnost osebnega in kariernega razvoja
  • Dodatne možnosti usposabljanja in izobraževanja
  • Možnost napredovanja in dodatnega nagrajevanja

Rok za prijavo: 30. 1. 2020

Let's get in touch

Ljubljana, Slovenia

Please include CV in English.

Zadajte svoj email a my vám budeme posielať novinky týkajúce sa výrobkov a špeciálny ponúk.