Analýza DNA

Všetko vybavené z domu. Bez krvných odberov. Bez ihiel. Jediné, čo je potrebné, je bukálny ster z líca! Genetické testy GenePlanet sa jednoducho používajú a sú založené na odbere slín.
1

Objednávka

Dostanete set na odber vzoriek DNA s bukálnym tampónom a pokynmi na vykonanie testu DNA.

2

Poskytnutie vzorky

Postupujte podľa pokynov uvedených v sete a urobte si ster z líca pomocou bukálneho tampónu. Zaregistrujte svoju vzorku pomocou čiarového kódu.

3

Odoslanie

Po registrácii pošlite svoju vzorku do nášho laboratória v predplatenej uzavretej obálke s predtlačenou adresou.

4

Zistenie výsledkov

Keď budú správy pripravené a sprístupnené na vašom internetovom konte, dostanete na e-mail upozornenie. Prihláste sa a objavte svoje DNA, objavte samých seba!

Presne a bezpečne

Prvý krok

Naším cieľom je, aby bol celý testovací postup pre zákazníkov čo najjednoduchší a najpohodlnejší. Na účely odberu DNA používame špeciálne certifikované DNA sety, ktoré môže použiť každý a nevyžadujú si špeciálne zaobchádzanie ani skladovanie.

Druhý krok

Vzorky sa potom zasielajú do nášho certifikovaného laboratória, kde sa vykonáva izolácia a analýza DNA s použitím najmodernejšej technológie v molekulárnej diagnostike. Hrubé údaje sú analyzované a hodnotené. Tvoria základ pre personalizované odporúčania.

Tretí krok

Finálny produkt, ktorý klient získava, je osobnou informačnou príručkou pokrývajúcou najdôležitejšie oblasti výživy pri dosahovaní lepšieho životného štýlu a pocitu zdravia.

Vyberte si svoj balíček

NutriFit

249,00 €

NutriFit predstavuje individuálne na mieru šité rady týkajúce sa stravovania a plán životného štýlu pre vaše gény.

Add NutriPlan

NutriFit Premium

299,00 €

NutriFit Premium predstavuje úplnú personalizovanú príručku založenú na vašej genetike z oblasti výživy, športu, zdravia, omladenia a krásy.

Add NutriPlan

Zadajte svoj email a my vám budeme posielať novinky týkajúce sa výrobkov a špeciálny ponúk.

Táto webová stránka používa súbory cookie, ktoré sú nevyhnuté pre fungovanie webovej stránky a neukladajú osobné údaje. V prípade, že budete stránku naďalej používať, budeme to brať ako váš súhlas s používaním súborov cookie. Prečítajte si viac.